Extra gift vanwege Corona

Veel van onze activiteiten zijn afgelast vanwege Corona. Denkt u aan ons met een extra gift?

Zoekt u invulling voor een verenigingsmiddag/avond, ouderenavond of welke bijeenkomst ook.
Wij zijn in staat om een maximaal 2 uur durende invulling te verzorgen door middel van film, foto’s met het verhaal van jarenlange hulpverlening aan de allerarmsten.
Voor afspraken neemt u contact op met de voorzitter.

Grote opkomst in Uitzicht

Op maandagmiddag 19 februari hebben Wim en Roelie met veel plezier een presentatie gegeven in woonzorgcentrum Uitzicht in Vlaardingen. De meeste bewoners kennen onze stichting al van eerdere presentaties en er was dan ook veel belangstelling. Maar liefst 48 bewoners vereerden ons met een bezoek.

Ook aan de verkooptafel werden goede zaken gedaan. Van de handwerkclub hebben wij een gift ontvangen en in totaal hebben we €507,15 opgehaald. Verder is er ook nog iemand die mee wil doen met ons programma voor gezinssponsoring.

Kortom, het was geslaagde dag waar wij met dankbaarheid op terug kijken.

Sinds 1995 actief met hulpverlening in Roemenië
Ook actief in Moldavië

Draagt Elkanders Lasten Ridderkerk

Eikendreef 81 - 2982 CJ Ridderkerk - Tel. 0180-412698 - IBAN: NL30 INGB 0670471046